O Nas

Na co dzień jesteśmy małżonkami, których łączy przyjaźń i wspólna pasja tworzenia.
Formujemy się we Wspólnocie MARTYRIA.
To własnie dzięki odnajdywaniu działania Bożego
w tej przestrzeni postanowiliśmy podzielić się z zakochanymi i narzeczonymi naszymi inspiracjami i doświadczeniami. 

Ksiądz

Krzysztof Buchholz

Inspirator i opiekun duchowy Kursu.   Wieloletni Diecezjalny Duszpasterz Akademicki i duszpasterz D.A. Martyria. Kierownik  duchowy i przyjaciel wielu małżonków. Aktualnie służy jako proboszcz w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy.   

Joanna i Paweł Niedbalscy

Jesteśmy małżeństwem od 16 lat. Nasza codzienność toczy się z siedmioosobowej rodzinie. To dynamiczna przestrzeń. Małżeńsko jesteśmy bardzo różni, co ciągle stawia przed nami nowe wyzwania. Dzielimy się naszym doświadczeniem z własnego życia, z przestrzeni terapeutycznej, którą zajmuje się Asia i przede wszystkim z Bożych Inspiracji :) Swoją formację małżeńską zawdzięczamy także stałej współpracy ze Stowarzyszeniem Komunia Małżeństw. To całkiem piękny zestaw na nieidealne, codzienne życie :) 

        Anna i Marcin         Szczur

Jesteśmy małżeństwem od 7 lipca 2007r. Mamy 4 fajnych synów.
Przez wiele lat będąc doradcami rodzinnymi pomagaliśmy i pomagamy młodym osobom/parom poznawać siebie.
Jak dbać o relacje między sobą i Panem Bogiem. Jako instruktorzy NPR głównie zajmujemy się promocją Metod Rozpoznawania Płodności poprzez warsztaty, wykłady, prelekcje.
Ania jest nauczycielem, a Marcin zajmuje się badaniami w laboratorium medycznym.

Karolina i Michał Nowachowiczowie

Parą byliśmy 2 lata, narzeczonymi pół roku, a małżeństwem jesteśmy od 7 lat. Od 8.00 do 16.00 pracujemy w korpo, od 21.00 do 6.00 śpimy, a pozostałe 7 godzin przeznaczamy na: spotkania przeróżne, zdrowe jedzenie, bieganie po lesie z plecakiem (Michał), granie w gry planszowe, ćwiczenie, przygotowywanie Misterium Męki Pańskiej, podróżowanie, czytanie powieści szpiegowskich i tych całkiem lekkich i oczywiście na bycie ze sobą i z Bogiem.

Copyright (c)2016, All Rights Reserved.